Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 122

12955.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

12956.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12957.

Rufpreis:
8 000 HUF

Shakespeare Színművei. Fordítják többen. Bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csiky Gergely. Javított kiadás közel 600 illusztrációval. Történelmi színművek II. Bp., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12958.

Rufpreis:
6 000 HUF

Shakespeare Színművei. Fordítják többen. Bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csiky Gergely. Javított kiadás közel 600 illusztrációval. Történelmi színművek I. Bp., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belső címlapja kijár, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
12959.

Rufpreis:
6 000 HUF

12960.

Rufpreis:
12 000 HUF

12961.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

12962.

Rufpreis:
3 000 HUF

12963.

Rufpreis:
1 400 HUF

12964.

Rufpreis:
1 400 HUF

12965.

Rufpreis:
1 800 HUF

12966.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF