Shakespeare Színművei. Fordítják többen. Bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta Csiky Gergely. Javított kiadás közel 600 illusztrációval. Történelmi színművek II. Bp., Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél szakadt, illusztrált, kissé kopottas állapotban.