https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 122

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet) Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.). Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
1
12931.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)
1
12932.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.
1
12933.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pallas nagy lexikona. A- Aradvármegye. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 235 ábra; külön mellékletül 31 kép, ezek közt 4 színnyomat, 16 térkép és 3 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Viseltes sarkok ill. gerinc.
1
12934.

A Pallas nagy lexikona. A- Aradvármegye. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 235 ábra; külön mellékletül 31 kép, ezek közt 4 színnyomat, 16 térkép és 3 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Viseltes sarkok ill. gerinc.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
1
12935.

A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kornis Gyula: Kultúrpolitikánk irányelvei. Bp., 1921, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
12936.

Kornis Gyula: Kultúrpolitikánk irányelvei. Bp., 1921, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
1
12937.

Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reiner Bertalan: Magyar kultur-képek. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Aranyozott gerincű félvászon kötés, aranyozott lapszélek, lapok néhol foltosak, egyébként jó állapotban.
1
12938.

Reiner Bertalan: Magyar kultur-képek. Bp., 1891, Szépirodalmi Könyvtár. Aranyozott gerincű félvászon kötés, aranyozott lapszélek, lapok néhol foltosak, egyébként jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Homeri Odyssea cum Batrachomyomachia hymnis ceterisque poematiis Homero vulgo tributis. 1-2. köt. egybekötve. Halle an der Saale, 1784. Érdekes tulajdonosi bejegyzésekkel és feljegyzésekkel, viseltes félbőr kötésben. / With interesting proprietorial entries and notes, in a bit worn out half leather binding.
1
12939.

Homeri Odyssea cum Batrachomyomachia hymnis ceterisque poematiis Homero vulgo tributis. 1-2. köt. egybekötve. Halle an der Saale, 1784. Érdekes tulajdonosi bejegyzésekkel és feljegyzésekkel, viseltes félbőr kötésben. /
With interesting proprietorial entries and notes, in a bit worn out half leather binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Quintus Curtius Rufus de Rebus Alexandri Magni recte tandem captui juventutis accommodatus, oder Deutliche und nach dem Begriff der Jugend endlich recht eingerichtete Erklärung... durch Emanuel Sincerum. Augspurg, 1716, Paul Kühtze. Első kiadás! Korabeli félbőr kötésben, rézmetszetű címképpel, szép állapotban (a védőlapon és az előzéklapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései, ill. pecsétjei, a szövegben helyenként egy-két jegyzet) /  First edition. Half-leather bining, with frontispiece (engraving), good condition (with signatures and stamps of previous owners on flyleaf and title page, and a few notes in the text)
1
12940.

Quintus Curtius Rufus de Rebus Alexandri Magni recte tandem captui juventutis accommodatus, oder Deutliche und nach dem Begriff der Jugend endlich recht eingerichtete Erklärung... durch Emanuel Sincerum. Augspurg, 1716, Paul Kühtze. Első kiadás! Korabeli félbőr kötésben, rézmetszetű címképpel, szép állapotban (a védőlapon és az előzéklapon a korábbi tulajdonosok bejegyzései, ill. pecsétjei, a szövegben helyenként egy-két jegyzet) / First edition. Half-leather bining, with frontispiece (engraving), good condition (with signatures and stamps of previous owners on flyleaf and title page, and a few notes in the text)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csokonai Vitéz Mihály: Alkalmatosságra irt versek. Nagy-Váradon, 1805. Máramarosi Gottlieb Antal. VIII+318+(2)p. Első kiadás! Későbbi félbőr kötésben. (Egy lap részben pótolt)
1
12941.

Csokonai Vitéz Mihály: Alkalmatosságra irt versek. Nagy-Váradon, 1805. Máramarosi Gottlieb Antal. VIII+318+(2)p. Első kiadás! Későbbi félbőr kötésben. (Egy lap részben pótolt)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany János összes munkái Új lenyomat. V. Prózai dolgozatok. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum
1
12942.

Arany János összes munkái Új lenyomat. V. Prózai dolgozatok. Bp., 1900. Franklin. A sorozat az 1883-89-es Ráth-féle kiadás új lenyomata. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Könyvtári duplum

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse