https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 122

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
12907.

Lukács László-Szepesi György: 100+1. A magyar olimpiai aranyérmek története 1896-1972. Bp., 1976, Sport. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Erdősné H. Irén: Önmasszázs és torna játék. Bp., 1928. Mai Henrik és fia orvosi könyvkiadó. 21 ábrával. 48p.
1
12908.

Erdősné H. Irén: Önmasszázs és torna játék. Bp., 1928. Mai Henrik és fia orvosi könyvkiadó. 21 ábrával. 48p.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rozsondai Marianne: A könyvkötés művészete. Bp., 1983, Corvina (Műhelytitkok). Papírkötésben, jó állapotban.
1
12909.

Rozsondai Marianne: A könyvkötés művészete. Bp., 1983, Corvina (Műhelytitkok). Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Karácsony Sándor: Ocsudó magyarság (szokásrendszer és pedagógia). Bp., 1942, Exodus (A neveléstudomány társas-lélektani alapjai III. A társadalmi nevelés és a társas-lélek akarati működése. 3.) Papírkötésben, jó állapotban.
1
12910.

Karácsony Sándor: Ocsudó magyarság (szokásrendszer és pedagógia). Bp., 1942, Exodus (A neveléstudomány társas-lélektani alapjai III. A társadalmi nevelés és a társas-lélek akarati működése. 3.) Papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet. I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet. A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!
1
12911.

A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet.
I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet.
A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó István Andor: Az úriember. A jó társaság szabályai. Budapest, 1990, Gondolat. Légrády testvérek kiadásának reprint változata. Kiadói papír kötésben.
1
12912.

Szabó István Andor: Az úriember. A jó társaság szabályai. Budapest, 1990, Gondolat. Légrády testvérek kiadásának reprint változata. Kiadói papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Jegyesek könyve. Bp., 1937, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Részvénytársaság. Kiadói kartonált kötés, színes mellékletekkel, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.
1
12913.

Jegyesek könyve. Bp., 1937, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Részvénytársaság. Kiadói kartonált kötés, színes mellékletekkel, gerincnél kissé szakadt, kissé kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.
1
12914.

Totis Béla dr.: Az ifjúság nemi problémái (Levelek fiamhoz). Budapest,é.n., A magyarországi Szociáldemokrata Párt Orvostagjai Szervezetének Kiadása. Újrakötve félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Browning, Oscar: A nevelés elméletének története. Budapest, 1907, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben, kopottas, foltos fedőborítóval.
1
12915.

Browning, Oscar: A nevelés elméletének története. Budapest, 1907, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben, kopottas, foltos fedőborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ujházy György Európai magyarság. Documenta Hungarica. Bp., 1946. Egyetemi Nyomda. 191+(1) p. Kiadói félvászon kötésben.
1
12916.

Ujházy György Európai magyarság. Documenta Hungarica.
Bp., 1946. Egyetemi Nyomda. 191+(1) p. Kiadói félvászon kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.
1
12917.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet
Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.
1
12918.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet
Gyűjtötte és magyarázza: -- /Thesaurus anecdoton hungarorum/ Bp., é.n. Singer és Wolfner. Díszes, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélek. Tulajdonosi bejegyzésekkel, gerinc kissé kopottas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse