Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 122

Herczeg Ferenc: Breviárium. Bp., 1932. Singer és Wolfner. Aláírt példány! Aranyozottt egészvászon kötésben.
12895.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12896.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12897.

Rufpreis:
6 000 HUF

12898.

Rufpreis:
5 000 HUF

12899.

Rufpreis:
4 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Bp., 1879, Mehner Vilmos. Későbbi aranyozott műbőr kötésben, több helyütt restaurálás nyomaival, jó állapotban.
12900.

Rufpreis:
3 000 HUF

12901.

Rufpreis:
5 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített második népies kiadás. A költő arczképével. Budapest, (1884), Athenaeum. Vaknyomott egészvászon kötésben. Kissé viseltes fedőborítóval, laza gerinccel.
12902.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verne Gyula: Öt hét léghajón. Bp., é.n. Tolnai. Nemes Mihály rajzaival. Festett egészvászon kötésben.
12903.

Rufpreis:
1 000 HUF

12904.

Rufpreis:
800 HUF

12905.

Rufpreis:
5 000 HUF

12906.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF