https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 122
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
790036
12919
228
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
Das Lot is nicht erreichbar
980180
12920
228
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Berecz Sándor dr.: Magyarország művelődésének története. Gyoma, 1905, Kner Izidor. Kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélek. Közepes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
926284
12921
228
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
910203
12922
228
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Catullus Tibullus Propertius cum galli fragmentis et perviglio veneris praemittitur notitia literaria studiis societatis bipontinae. Editio secunda.Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban / in half leather binding
Das Lot is nicht erreichbar
909634
12923
228
0
6000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Márton József: Német-magyar lexicon, vagyis szókönyv. 2. köt. Bétsben, 1810. Pichler. 1334 p. Korabeli félbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
909539
12924
228
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
alsó-viszti Fogarasi János: Magyar és német zsebszótár. Legújabb helyesirás szerint, s az újonnan alakított vagy fölélesztett szókkal bővitve. Második vagy magyar-német rész. Második, jobbított, ls sok ezer új szókkal bővített kiadás. Pesth, 1848, Hecekenast Gusztáv. 4 lev., 696p. Korabeli egészbőr kötésben, lapjai helyenként foltosak. Kötéstábla elvált
Das Lot is nicht erreichbar
1015594
12925
228
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Halász Előd: Magyar-Német, Német-MAgyar Kéziszótár. Bp., 1985, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1020706
12926
228
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Rapcsányi László(szerk.): Tolnai Világlapja 1901-1944. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 980295
12927
228
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Marcell (szerk.): Irodalmi lexikon. Budapest, 1927, Győző Andor. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
619959
12928
228
0
20000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Élő Könyvek: Magyar Klasszikusok I-XL. Bp., é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban (a 8., 37. és 38. kötet hiányzik)
Das Lot is nicht erreichbar
926635
12929
228
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pintér Jenő: A magyar irodalom története. 1-2. köt. Bp., 1942, Bibliotheca. Kicsit laza félbőr kötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
438964
12930
228
0
18000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse