Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 122

13003.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Claire Kenneth [Kölcsey Kende Klára]: Május Manhattanben. New York, 1959, Bárdossy&Nonn. A hányatott sorsú Amerikába emigrált magyar írónő által dedikált példány. Vászonkötésben, jó állapotban.
13004.

Rufpreis:
1 800 HUF

13005.

Rufpreis:
800 HUF

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
13006.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sváb József: Képregényiskola. Akvarell. 1991, Reklám és Könyvkiadó Bt. Illuszrált kiadó paír kötésben. Szép állapotban.
13007.

Rufpreis:
1 200 HUF

12 db Agatha Christie regény különféle kiadásokban, kötetenként változó állapotban
13008.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db könyv-Magvető. A magyar irodalom élő könyve. Összegyűjtötte Móricz Zsigmond. Facsimile kiadás. Bp., 1940, Kelet Népe; Gróf Bánffy Miklós: A fali írás harmadik szava: Darabokra szaggattatol. 1940, Erdélyi Szépmíves Céh; Az utolsó királysas. Erdélyi József költeményei 1924-1928. Pápa, 1928; Kossuth Lajos iratai V. kötet. Történelmi tanulmányok. Bp.,(1895), Athenaeum. Kiadói félvászon és kartonált kötés, kötetenként változó, kopottas állapotban, külső előlap hiányzik.
13009.

Rufpreis:
1 000 HUF

13010.

Rufpreis:
1 000 HUF

13011.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13012.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nordau, Miksa: Konvencionális Hazugságok modern kultúréletünkben. Bp., 1913, Politzer Zsigmond és fia. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13013.

Rufpreis:
1 200 HUF

13014.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF