Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
996692
10024
226
Egyeki J. jelzéssel: Douwe Egberts. Kollázs, olaj, farost, jelzett, 30x46 cm 756948
10025
226
753616
10026
226
Ék Sándor (1902-1975): Kislány. Fametszet, papír, jelzett ("Alex Leicht"), paszpartuzva, 53x40cm
700568
10027
226
700566
10028
226
753638
10029
226
925871
10030
226
Faragó Ákos (1903-1980): Női portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×22 cm
996757
10031
226
Fecske jelzéssel: Fotógrafikák I-II-III. Ofszet, papír, egyik jelzett, 20x28 cm 998041
10032
226
Fenster T. Gábor (1981-): Flaming June. Akril, farost, jelzett, 50×60 cm
998040
10033
226
Fenster T. Gábor (1981-): Győzelem. Akril, farost, jelzett, 60×80 cm 1002952
10034
226
Fery Antal: Ex libris. Papír, jelzett, 7x9 cm
999162
10035
226
Fonó jelzéssel: Férfi fej. Szén, papír, 42×29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF