Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
998937
10012
226
5500
Borsos Miklós (1906-1990): Gondolatok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×9 cm 893074
10013
226
Borsos Miklós (1906-1990): Háton ül. Rézkarc 49/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×24 cm
1002957
10014
226
Conrad jelzéssel: Ex libris. Papír, jelzett, 12x20 cm 1002953
10015
226
Conrad Gyula (1877-1959): Ex libris Victor Kühnemann. Rézkarc, papír, jelzett, 14x17 cm 983820
10016
226
Csanády András (1929-): Őszi csokor. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×19 cm
925041
10017
226
Csillag József (1894-1977): Nyíres. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×17 cm
998418
10018
226
Csomós jelzéssel: Alpesi táj, vegyes technika, papír, fa keretben, 34×27 cm
985234
10019
226
Csorba Simon László (1943-): Hátaktok. Monotípia, papír, jelzett, 70×50 cm
985238
10020
226
Csorba Simon László (1943-): Mozdulat 1980. Monotípia, papír, jelzett, 70×50 cm
942587
10021
226
Darvas Árpád (1927-): Mi Hollandok. Eredeti plakát terv. Vegyes technika-kollázs, papír, jelzett, kis szakadással, 60×40
996252
10022
226
Deák Károly: Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm 1000801
10023
226
4600
Edvi Illés Aladárné [Karády Etel] (1877-1963): Nagymama és unoka, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38,5×30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF