Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

Borsos Miklós (1906-1990): Gondolatok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13×9 cm
10012.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Borsos Miklós (1906-1990): Háton ül. Rézkarc 49/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×24 cm
10013.

Rufpreis:
6 000 HUF

Conrad jelzéssel: Ex libris. Papír, jelzett, 12x20 cm
10014.

Rufpreis:
1 000 HUF

Conrad Gyula (1877-1959): Ex libris Victor Kühnemann. Rézkarc, papír, jelzett, 14x17 cm
10015.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csanády András (1929-): Őszi csokor. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×19 cm
10016.

Rufpreis:
2 800 HUF

Csillag József (1894-1977): Nyíres. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×17 cm
10017.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csomós jelzéssel: Alpesi táj, vegyes technika, papír, fa keretben, 34×27 cm
10018.

Rufpreis:
800 HUF

Csorba Simon László (1943-): Hátaktok. Monotípia, papír, jelzett, 70×50 cm
10019.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Csorba Simon László (1943-): Mozdulat 1980. Monotípia, papír, jelzett, 70×50 cm
10020.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Darvas Árpád (1927-): Mi Hollandok. Eredeti plakát terv. Vegyes technika-kollázs, papír, jelzett, kis szakadással, 60×40
10021.

Rufpreis:
6 000 HUF

Deák Károly: Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm
10022.

Rufpreis:
5 000 HUF

Edvi Illés Aladárné [Karády Etel] (1877-1963): Nagymama és unoka, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38,5×30 cm
10023.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF