Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
917125
10036
226
14000
Friedlinger Jenő (1890-?): Megváltó Krisztus. Olaj, karton, jelzett, keretben, restaurálásra szorul 40×30 cm
1002963
10037
226
H.Gaigher jelzéssel: Erotikus ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 10x14 cm 996333
10038
226
Gendora jelzéssel: Női portré, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19,5×20 cm
998539
10039
226
Glatz jelzéssel: Mosás a tóban, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett díszes fa keretben, 40,5×28 cm 996140
10040
226
Görög Rezső (1930-): Duna-ág. Rézkarc, papír, jelzett, 26×38 cm 983830
10041
226
Gross jelzéssel: Kislány a játékbabával. Pasztell, papír, keretben, 57×41 cm
976088
10042
226
Hencze Tamás (1938-): Apolló. Nyomat, jelzés nélkül, 32x27 cm 986726
10043
226
Otto Hergesell: Weissenkirchen. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×17 cm 907884
10044
226
28000
Herpai Zoltán (1951-2011): Medusa. (Akt) Akril, farost, lefolyás nyomokkal, jelzett, keretben, 108x50 cm
996386
10045
226
Heyer jelzéssel: Farkaskutya, olaj, vászon, fa keretben, 49,5×39,5 cm
999144
10046
226
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: 2 db alkotás, tus, papír, 26×19 cm 999142
10047
226
Hornyánszky hagyatéki pecséttel: 3 db alkotás, tempera, papír, 29×43 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF