Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

Friedlinger Jenő (1890-?): Megváltó Krisztus. Olaj, karton, jelzett, keretben, restaurálásra szorul 40×30 cm
10036.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

H.Gaigher jelzéssel: Erotikus ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 10x14 cm
10037.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gendora jelzéssel: Női portré, vegyes technika, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19,5×20 cm
10038.

Rufpreis:
3 000 HUF

Glatz jelzéssel: Mosás a tóban, pasztell, papír, paszpartuban, üvegezett díszes fa keretben, 40,5×28 cm
10039.

Rufpreis:
6 000 HUF

Görög Rezső (1930-): Duna-ág. Rézkarc, papír, jelzett, 26×38 cm
10040.

Rufpreis:
2 400 HUF
9

Gross jelzéssel: Kislány a játékbabával. Pasztell, papír, keretben, 57×41 cm
10041.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hencze Tamás (1938-): Apolló. Nyomat, jelzés nélkül, 32x27 cm
10042.

Rufpreis:
2 000 HUF

Otto Hergesell: Weissenkirchen. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×17 cm
10043.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herpai Zoltán (1951-2011): Medusa. (Akt) Akril, farost, lefolyás nyomokkal, jelzett, keretben, 108x50 cm
10044.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Heyer jelzéssel: Farkaskutya, olaj, vászon, fa keretben, 49,5×39,5 cm
10045.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hornyánszky hagyatéki pecséttel: 2 db alkotás, tus, papír, 26×19 cm
10046.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hornyánszky hagyatéki pecséttel: 3 db alkotás, tempera, papír, 29×43 cm
10047.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF