Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
978624
226
Abonyi jelzéssel: Csónakok. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
927194
10001
226
42000
Ajtai Tamás (1952-): Párizs 1930. Vegyes technika, farost, jelzett, 80×80 cm
1002967
10002
226
3400
3 db metszet: Henry André (1857-1932): Ex libris Bargalló, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, 12×10 cm + Harry Soane (1831-1912): Ex libris Frederick Hall, fametszet, papír, 7×6 cm + Jelzés nélkül: Russel Spokes családi címer, acélmetszet, papír, 7,5×5,5 cm + Jelzés nélkül: Leclerq családi címer, rézkarc, papír, 9×7,5 cm
897302
10003
226
Antal Sándor (1866-1933): Tabáni utca részlet. Akvarell, papír, kis szakadással, 30×35 cm 965429
10004
226
Axnix jelzéssel: Horgász. Olaj, karton, keretben, 25×16 cm
934797
10005
226
Bakányi Gyula (1955-): Dunakanyar. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 940700
10006
226
100
Bánsági András: Liszt Ferenc emlékére, ex libris Kmety Ferenc, jelzett, 12,5×10 cm 996325
10007
226
Beján jelzéssel: Bográcsolás a pitvarban, olaj, vászon, 38,5×28 cm
950014
10008
226
26000
Benedek György (1934-): Tengerparti táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 1002965
10009
226
Bíró Mihály (1886-1948): Ex libris. Linómetszet, papír, jelzett, 8x12 cm 996150
10010
226
Blahos Rudolf (1917-1986): A fertődi Eszterházy kastély bejárata. Rézkarc, papír, jelzett, 32×41 cm 999088
10011
226
Bors István (1938-2003): Vázlatfüzet. Grafit, papír, jelzett, 33x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF