Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
997303
10048
226
Horkovits jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon, üvegezett antik keretben, 60×80 cm
998452
10049
226
Irányi jelzéssel: Nyári nap a határban, fa, díszes keretben, 28×19 cm 999124
10050
226
Jaskovics jelzéssel: Akt. Szén, papír, szélén szakadások, 43×25 cm
998039
10051
226
Józsa Sándor: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 67×53 cm 942519
10052
226
Kappant Ernő( (?-?): Csaba útja. Akvarell, papír, jelzett, több szakadással. 60×40 cm
996391
10053
226
Katona jelzéssel: Hegyvidéki táj, olaj, fa, keretben, 67,5×43,5 cm 964666
10054
226
Kaveczky Zoltán-Péczely Antal: Cigány tábor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×28 cm 1002821
10055
226
Kádár jelzéssel: Kolomea 1941. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×19 cm 985039
10056
226
Kántor jelzéssel: Férfi akt, ceruza, papír, felcsavarva, 65×50 cm
982309
10057
226
Károly Andor (1894-?): Palazzo Ca'Dora. Velence. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×24 cm 983846
10058
226
Kcp jelzéssel: Fejkendős idős asszony. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm
847559
10059
226
Kishonthy 84 jelzéssel: Tavasz. Nyomat, ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x29 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF