Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

Horkovits jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon, üvegezett antik keretben, 60×80 cm
10048.

Rufpreis:
6 000 HUF

Irányi jelzéssel: Nyári nap a határban, fa, díszes keretben, 28×19 cm
10049.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Jaskovics jelzéssel: Akt. Szén, papír, szélén szakadások, 43×25 cm
10050.

Rufpreis:
1 000 HUF

Józsa Sándor: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 67×53 cm
10051.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kappant Ernő( (?-?): Csaba útja. Akvarell, papír, jelzett, több szakadással. 60×40 cm
10052.

Rufpreis:
3 000 HUF

Katona jelzéssel: Hegyvidéki táj, olaj, fa, keretben, 67,5×43,5 cm
10053.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kaveczky Zoltán-Péczely Antal: Cigány tábor. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×28 cm
10054.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kádár jelzéssel: Kolomea 1941. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23×19 cm
10055.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kántor jelzéssel: Férfi akt, ceruza, papír, felcsavarva, 65×50 cm
10056.

Rufpreis:
800 HUF

Károly Andor (1894-?): Palazzo Ca'Dora. Velence. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×24 cm
10057.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kcp jelzéssel: Fejkendős idős asszony. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 50×40 cm
10058.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kishonthy 84 jelzéssel: Tavasz. Nyomat, ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21x29 cm
10059.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF