Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1002970
10096
226
Nagy Dezső: 13 db Ex libris 1936-1938
1000995
10097
226
947795
10098
226
Németh Nelli: Angyalka. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x29 cm 947851
10099
226
Németh Nelli: Erotika. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x33 cm 947856
10100
226
Németh Nelli: Ölelkezés. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10x13 cm 984023
10101
226
NFT jelzéssel: Téli táj. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 44×55 cm
942785
10102
226
942840
10103
226
1000598
10104
226
6500
Nyilasy jelzéssel: Növekszik a vetés, akvarell, fa, kis hiánnyal, 33,5×25 cm
1000596
10105
226
6500
Nyilasy jelzéssel: Tóparti piknik, akvarell, farost, 40,5×30,5 cm
1000594
10106
226
Orbán jelzéssel: Erdőszéli tájkép, olaj, vászon, fa keretben, 68×49 cm
927188
10107
226
110000
Orbán Attila (1958-): Primordiális alak. Olaj, fa, jelzett, 120×170 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF