Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 215

10168.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Olvashatatlan jelzéssel: Ősz a rabszolgaültetvényen, olaj, vászon, 61,5×45,5 cm
10169.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hibiszkusz, olaj, farost, 25×20,5 cm
10170.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Az igazság mérlege, nyomat, fa, üvegezett keretben, 46,5×33 cm
10171.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ülő férfi. szén, papír, szakadással, 60×42 cm
10172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Női fejek. Színezett litográfia, papír, számozott 7/10, üvegezett keretben, 70×50 cm
10173.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Szamos, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 40×27,5 cm
10174.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Legelő birkák. Olaj, farost, kopott, 35×29 cm
10175.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Gyergyószentmiklós. Linó, papír, jelzett, paszpartuban, 16x12 cm
10176.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Nürnberg. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14x10 cm
10177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet, olaj, fa, gazdagon díszített antik keretben, 59,5×44,5 cm
10178.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Házak tavasszal, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 29×22 cm
10179.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF