Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1000719
10180
226
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Fjord, olaj, fa, gazdagon díszített keretben, 17×12 cm
1000577
10181
226
Olvashatatlan jelzéssel: Vízesés a nagy hegyek árnyékában, olaj, vászon, díszes fa keretben, 98,5×48,5 cm
998439
10182
226
Olvashatatlan jelzéssel: Nürnberg. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 13x9 cm 978695
10183
226
26000
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×18 cm
984793
10184
226
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások, vegyes, karton, üvegezett díszes fa keretben, 38×28 cm
984255
10185
226
Olvashatatlan jelzéssel: Formák. Olaj, farost, keretben, 32×39 cm
963520
10186
226
Olvashatatlan jelzéssel: Pipázó. Szén, karton, üvegezett keretben, 50×35 cm
963526
10187
226
Olvashatatlan jelzéssel: Katona. Tus, papír, 40×29 cm 963572
10188
226
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet szőlővel. Olaj, vászon, 79×59 cm
963158
10189
226
Jelzés nélkül: Piros kék. Olaj, vászon, sérült, kereteben, 30×30 cm
909137
10190
226
Jelzés nélkül: Erdei séta. Olaj, vászon, 60×80 cm
943047
10191
226
Jelzés nélkül: Világosság! Kollázs-vegyes technika, papír, gyűrött, 64×44 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF