Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1001575
10144
226
Toder Gyula (?-?): Férfi portréja, szénrajz, papír, üvegezett fa keretben, 48,5×34.5 cm 984047
10145
226
Tormássy jelzéssel: Zöldséges csendélet. Olaj, karton, keretben, 42×50 cm
1001305
10146
226
977458
10147
226
Törleyné Piukovics Magdolna (1920-2004): Női portré. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x54cm
998425
10148
226
Urbanovsky H. jelzéssel: Gyümölcsök. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 17x12 cm 998421
10149
226
Urbanovsky H. jelzéssel: Asztali gyümölcs csendélet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 17x12 cm 984217
10150
226
Van Elst jelzéssel: Napnyugta. Olaj, vászon, 20×29 cm
996360
10151
226
Valló jelzéssel: Hajnali búcsú Assisitől, akvarell, fa, keretben, 46×33,5 cm 985023
10152
226
Varga Bencsik József (1944- ): Tavasz, rézkarc, papír, felcsavarva, 38×21,5 cm 945125
10153
226
Varga Gyula (1935-): Nyárfás tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm 980229
10154
226
Váry jelzéssel: Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, 17x23 cm
973096
10155
226
Veress Pál (1929-): Virágénekek. pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 46×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF