Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
996704
10132
226
Sz.M. jelzéssel: Szellemidézők. Vegyes technika, papír, jelzett, 23x33 cm
999742
10133
226
Szánthó jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, vászon, sérült keretben, 65×110 cm 998404
10134
226
Szász Endre(1926- 2003): Férfi fej. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett keretben, 9x8 cm 366865
10135
226
Szendrei Alexandru: van Gogh, pirogramm-fa 24x30 885025
10136
226
50000
Szikora Tamás (1943-2012): Aventures. Vegyes technika, karton, jelzett, üvegezett keretben, 70×60 cm
996372
10137
226
Szobotka jelzéssel: Absztrakt csendélet kancsóval, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 48,5×35,5 cm 995984
10138
226
Tichy Gyula (1879-1920): Fánál állva, linómetszet-papír, üvegezett keretben(üveg törött), 11x14 cm 995982
10139
226
Tichy Gyula (1879-1920): Fésülködő akt, linómetszet-papír, üvegezett keretben, 12x9 cm 995986
10140
226
Tichy Gyula (1879-1920): Kiváncsiság, linómetszet-papír, üvegezett keretben, 11x14 cm 995979
10141
226
Tichy Gyula (1879-1920): Nő ablakban, linómetszet-papír, üvegezett keretben, 11x19 cm 998841
10142
226
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Tó parton. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, keretben, 60×80 cm 984030
10143
226
Tipary jelzéssel: Mátyás templom. Olaj, fa lemez, sérült, 66×50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF