Dalmady Zoltán: A sportok egészségtana. Bp., 1913, az Országos Közegészségügyi Egyesület Könyvkiadó Vállalata (Az egészség könyvtára XV.). Papírkötésben, jó állapotban.
A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. I-III. kötet. I.: Egészség, lakás, ruházkodás. II.: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. III.: A család gazdasági élete. Háztartás. A konyha. A család élelmezése. Házi állatok. Kertészet. Kézimunka. Házi ipar. Budapest, 1909-1911. 704 p.; 696 p.; 573 p. Mindhárom kötetben számos színes tábla és melléklet. A három kötet egységes, díszesen aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon kötésben. Eredeti kiadói védőtokban. Gyönyörű, hibátlan állapotban!