Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 158

Lambrecht Kálmán: Herman Ottó élete. Bp., é. n., Magyar Könyvbarátok. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12930.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pluhár István: Sportok könyve. Bp., 1935, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12931.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dalmady Zoltán: A sportok egészségtana. Bp., 1913, az Országos Közegészségügyi Egyesület Könyvkiadó Vállalata (Az egészség könyvtára XV.). Papírkötésben, jó állapotban.
12932.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db kézimunka könyv: Bános Mária: Kézi kötés. Bp., 1969, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.; Bános Mária: Horgolás. Bp., 1971, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.
12933.

Rufpreis:
800 HUF

Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutsig. I-II. rész. Átdolgozta :Szász Károly. 26 Képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12934.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: Különös végrendelet. Ford.: Gaál Mózes. 58 Képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval ill. gerinccel.
12935.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db kézimunka tematikájú könyv: Hollóné Hatos Kornélia: Pest környéki kézimunka minták. Bp., 1966, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.; Kocsisné Szirmai Fóris Mária: Somogyi szőttesminták és keresztszemes díszítések. Bp., 1969, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.; Paul Ilona, Zsille Zsigmondné: Keresztszemes hímzésminták. Bp., 1974, Minerva. Papírkötésben, jó állapotban.
12936.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bohn Ferenc: A finn nemzet testnevelése. Bp., 1927, Országos Testnevelési Tanács. Szakadt, tűzött papírkötésben.
12937.

Rufpreis:
1 200 HUF

12938.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12939.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

12940.

Huszti (István) Stephanus: Jurisprudentia practica seu commentarius novus in Jus Hungaricum... I–III. kötet (egybekötve)
Budae, 1745. Typis Veronicae Nottensteinin. [14] + 331 + 465 + 132 + [68] p. Első kiadás! Magánjogi tankönyv. Korabeli, erősen megviselt bordázott gerincű egészbőr kötésben. Egy lapon kis hiány, előzéklapon számos tulajdonosi bejegyzéssel / In damaged full leather binding

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12941.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF