Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 158

12954.

Rufpreis:
6 000 HUF

12955.

Rufpreis:
2 800 HUF

Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben. Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.
12956.

Madách Imre: Az ember Tragédiája. Drámai költemény. Zichy Mihály tizenöt képével fénymetszetben.
Budapest, 1887, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap és az első néhány oldal teljesen elvált.

Rufpreis:
5 000 HUF

12957.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bródy Sándor: Fehér könyv. Bp., 1945, Globus Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12958.

Rufpreis:
800 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
12959.

Rufpreis:
1 000 HUF

Landauer Béla: Glória. Bp., 1916, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
12960.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jones Mari: A kis walesi leány igaz története, vagy hogyan alakult meg a nagy Angol Bibliaterjesztő Társaság. 22 képpel. Budapest, (1894), Hornyánszky Viktor Könyvnyomdája. Hetvényi Lajos ajánlásával és aláírásával! Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas fedőborítóval, egyébként jó állapotban.
12961.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márai Sándor: Válás Budán. (1936) Első kiadás. Révai kiadás. Egészvászon kötésben, ragasztott gerinccel, egyébként jó állapotban. Tulajdonosi bejegyzéssel.
12962.

Rufpreis:
1 600 HUF

12963.

Rufpreis:
800 HUF

12964.

Rufpreis:
2 000 HUF

Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából, Kolozsvár, (1935) Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé laza egészvászon kötésben
12965.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF