https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 158

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Browning, Oscar: A nevelés elméletének története. Budapest, 1907, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben, kopottas, foltos fedőborítóval.
1
12978.

Browning, Oscar: A nevelés elméletének története. Budapest, 1907, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Félvászon kötésben, kopottas, foltos fedőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Egyedül jogosított képes kiadás.  Bp., é.n., Franklin-Társulat.  Első kiadás! Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
1
12979.

Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolczvan nap alatt. Egyedül jogosított képes kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Első kiadás! Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Kissé viseletes belső borítólap, ill., gerinc.
1
12980.

Móra Ferenc: Könnyes könyv. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Kissé viseletes belső borítólap, ill., gerinc.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás! Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.
1
12981.

RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet
Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás!
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben
1
12982.

Nyírő József: Isten igájában. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, kissé kopottas kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mészáros Imre, d'Isoz Kálmán [szerk.]: A Filharmóniai Társaság múltja és jelene 1853-1903 Bp., 1903, Hornyánszky Viktor. 1 címkép, [6], 2 t., 3 faksz. mell., 109 p.
1
12983.

Mészáros Imre, d'Isoz Kálmán [szerk.]: A Filharmóniai Társaság múltja és jelene 1853-1903 Bp., 1903, Hornyánszky Viktor. 1 címkép, [6], 2 t., 3 faksz. mell., 109 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban. [Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, a gerinc hiányzik, a táblák kopottak, egy lap kijár. Dedikált példány (!)
1
12984.

Pap Zoltán: Muzsikaszó. Regény dalban.
[Bp.], é.n., Petőfi-Társaság. Számos szövegközti, színes, beragasztott képpel, illetve heliogravürrel illusztrált, többek között Benczúr Gyula, Margitay Tihamér, Olgyay Viktor, Glatz Oszkár, Nyilassy Sándor, Nádler Róbert munkáiból. A szecessziós kötéstáblát, előzéklapot és a könyvdíszeket Basch Árpád készítette. Kiadói, színes, festett, dombornyomású vászonkötésben Gottermayer Nándor könyvkötészetéből, a gerinc hiányzik, a táblák kopottak, egy lap kijár. Dedikált példány (!)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pallas nagy lexikona. A- Aradvármegye. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 235 ábra; külön mellékletül 31 kép, ezek közt 4 színnyomat, 16 térkép és 3 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Viseltes sarkok ill. gerinc.
1
12985.

A Pallas nagy lexikona. A- Aradvármegye. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 235 ábra; külön mellékletül 31 kép, ezek közt 4 színnyomat, 16 térkép és 3 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Viseltes sarkok ill. gerinc.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.
1
12986.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes sorozat. Bp., 1912. Franklin Társulat. Egységes szecessziós félvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú /  German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition
1
12987.

Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú /
German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)
1
12988.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. (Egyik kötet gerince elhasadt, de könnyen javítható)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet) Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.). Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
1
12989.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).
Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse