Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 158

12942.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

12943.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12944.

Rufpreis:
3 000 HUF

12945.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp. 1943. Bibliotheca.  A borító Mészáros Tamás munkája. Illusztrált, kiadói félvászon kötésben. Gerincnél sérült, javított.
12946.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12947.

Rufpreis:
1 600 HUF

Carelli Gábor: Utam a Metropolitanbe. Budapest, 1979, Zeneműkiadó. Szerző által dedikált példány! Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12948.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mesterházi Lajos: A kardnyelő és az emberek. Novellák. Budapest, 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány! Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
12949.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar sportalmanach MCMXXV. Szerk.: Zuber Ferenc. Bp., 1926, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
12950.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lengyel József: Isten ostora. Szerző által dedikált példány, "Károlyiné Andrássy Katikának őszinte nagyrabecsüléssel. 72. 10. 18." ajánlással. Budapest, 1972, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval.
12951.

Rufpreis:
6 000 HUF

12952.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

12953.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF