Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 158

Verne Gyula: Antifer Mester csodálatos kalandjai. I-II. kötet. (Verne Gyula összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval ill., gerinccel.
12918.

Rufpreis:
6 000 HUF

Verne Gyula: A gőzház. I. kötet. Ford.: Szász Károly. Képpekel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Első kiadás. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12919.

Rufpreis:
3 000 HUF

Verne Gyula: A lángban álló szigettenger. Ford. Huszár Imre. 48 (egészoldalas) képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12920.

Rufpreis:
4 000 HUF

Verne Gyula: A francia zászló. Ford.: Gaál Mózes. Képekkel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., é.n.,  Franklin-Társulat. Kiadói, illusztrált, aranyozott, egészvászon kötésben,kissé viseletes fedőborítóval.
12921.

Rufpreis:
4 000 HUF

12922.

Rufpreis:
5 000 HUF

12923.

Rufpreis:
5 000 HUF

12924.

Rufpreis:
4 000 HUF

12925.

Rufpreis:
1 800 HUF

12926.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

12927.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12928.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12929.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF