https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe. Seine Lebensschicksale, Erfahrungen und Abenteuer. Leipzig, é. n., Abel&Müller Verlag. Gazdagon díszített, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Zum Freuen und Lachen. Ein luftiges Kinderbuch mit vielen Bildern. München, 1938, Verlag Josef Müller. Képekkel, illusztrációkkal gazdagon díszítve. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13007.

Defoe, Daniel: Robinson Crusoe. Seine Lebensschicksale, Erfahrungen und Abenteuer. Leipzig, é. n., Abel&Müller Verlag. Gazdagon díszített, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Zum Freuen und Lachen. Ein luftiges Kinderbuch mit vielen Bildern. München, 1938, Verlag Josef Müller. Képekkel, illusztrációkkal gazdagon díszítve. Díszes félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Széchenyi István: Hunnia. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Reprint! Bp., 1985. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
13008.

Széchenyi István: Hunnia. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Reprint! Bp., 1985. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Széchenyi István: Hitel. Pest, 1830, Petrózai Trattner J.M. és Károlyi István. Reprint! Bp., 1984. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1
13009.

Széchenyi István: Hitel. Pest, 1830, Petrózai Trattner J.M. és Károlyi István. Reprint! Bp., 1984. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
A "Felelet" és más vitairatok Széchenyi István A' Kelet népe című könyvére. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó (A társadalomtudományok magyar klasszikusai). Eötvös József, Fáy András és Kossuth Lajos vitairatainak egybekötött reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1
13010.

A "Felelet" és más vitairatok Széchenyi István A' Kelet népe című könyvére. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó (A társadalomtudományok magyar klasszikusai). Eötvös József, Fáy András és Kossuth Lajos vitairatainak egybekötött reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.
1
13011.

Sztrokay M. Sarolta (szerk.): Golgotavirág a Bakony völgyében. Veszprém, 1943, Angolkisasszonyok B. M. V. Intézete. Kiadói papír kötésben. Gerinc belül elvált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
J.M. Culley: Egy megbízható gonosztevő. I-II. kötet. Budapest, Pesti Hírlap könyvek 405-406. Kiadói papír kötésben.
1
13012.

J.M. Culley: Egy megbízható gonosztevő. I-II. kötet. Budapest, Pesti Hírlap könyvek 405-406. Kiadói papír kötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ábrányi Emil Ujabb költeményei. 1876-1881 szerző arczképével. Budapest, 1881, Fuhs testvérek. Kiadói félvászon kötésben, festett lapszélek. A gerincnél kissé szakadozott belül, egyébként jó állapotú.
1
13013.

Ábrányi Emil Ujabb költeményei. 1876-1881 szerző arczképével. Budapest, 1881, Fuhs testvérek. Kiadói félvászon kötésben, festett lapszélek. A gerincnél kissé szakadozott belül, egyébként jó állapotú.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Wilde, Oscar: Művészet és dekoráció.I-II. kötet. Budapest, (1924), Genius kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kissé viseletes, egyébként jó állapotú. 12,5x10cm
1
13014.

Wilde, Oscar: Művészet és dekoráció.I-II. kötet. Budapest, (1924), Genius kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kissé viseletes, egyébként jó állapotú. 12,5x10cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szomory dezső: A selyemzsinór. Budapest, (1921), Genius kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kissé viseletes, ceruzás bejegyzésekkel,egyébként jó állapotú. 12,5x10cm
1
13015.

Szomory dezső: A selyemzsinór. Budapest, (1921), Genius kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kissé viseletes, ceruzás bejegyzésekkel,egyébként jó állapotú. 12,5x10cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Zsolt Béla: Igaz könyv. Budapest, (1923), Genius kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kissé viseletes,egyébként jó állapotú. 12,5x10cm
1
13016.

Zsolt Béla: Igaz könyv. Budapest, (1923), Genius kiadás. Kiadói egészvászon kötésben. A fedőlap kissé viseletes,egyébként jó állapotú. 12,5x10cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1932 A Pesti Napló képes műmellékletei egybekötve. Gerinc, fedőlap hiányzik.
1
13017.

1932 A Pesti Napló képes műmellékletei egybekötve. Gerinc, fedőlap hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Márai Sándor: Idegen emberek I-II. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötés papírborítóval, kopottas állapotban.
1
13018.

Márai Sándor: Idegen emberek I-II. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötés papírborítóval, kopottas állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse