Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

12982.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12983.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12984.

Rufpreis:
10 000 HUF

Reményik Zsigmond: Bolhacirkusz. Bp,. 1932, Spitzer. A fedőlap teljesen hiányzik, szakadozott lapszélek.
12985.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reményik Zsigmond: Mese habbal. Kiadói papír kötésben. Bp., 1934, Faust Könyvkiadó. Kiadói papír kötéseben. A fedőlap elvált, gerinc borító szakadozott.
12986.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balázs Béla: Repülj szavam. Versek. Moszkva, 1944, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói Papír kötésben.
12987.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály (ford.) Wilde Oszkár verseiből. Modern Könyvtár. Bp.,(1916),Athenaeum. Kiadói papír kötésben. Szakadozott fedőlap.
12988.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gábor Andor: Rehákné lelkem! Két pesti asszony beszélgetései. Első sorozat: 1942 nyarától Mussolini bukásáig. Moszkva, 1943, Idegennyelvű irodalmi Kiadó. Kiadói papír kötésben.
12989.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somlyó Zoltán:Az átkozott költő. Megbeszélések az Istennel. Modern könyvtár. Gömöri Jenő 65. szám. Bp., 1911, Politzer. Kiadói paír kötésben. Fedőlap leszakadt.
12990.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ignotus: Olvasás közben. (Uj folyam) Wien, 1922, Verlag Julius Fischer. Kiadói papír kötésben. A fedőlap egy része hiányzik.
12991.

Rufpreis:
1 000 HUF

Goethe: Az ifjú Werther szenvedési. Magyar Helikon, 1962. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, dómbormintás gerinc. Szép állapotú.
12992.

Rufpreis:
2 000 HUF

Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái: Magasságok felé. VIII. kötet. Budapest, 1928, Szent István- Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
12993.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF