Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

12970.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
12971.

Rufpreis:
2 000 HUF

12972.

Rufpreis:
4 000 HUF

12973.

Rufpreis:
4 000 HUF

12974.

Rufpreis:
1 000 HUF

Paul Janet: A politika tudomány története az erkölcstanhoz való viszonyában. I-III. Budapest, 1891, Magyar Tud. Akadémia. Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapszél. Szép állapotú. Ex libris: Osváth Ödön.
12975.

Rufpreis:
5 000 HUF

Montesquieu: El espíritu de las leyes. Vertido al castellano con notas Y observaciones por Siro Garcia Del Mazo. Tomo I-II. Madrid, 1906, Libreria General De Victoriano Suárez. Kiadói egészbőr kötésben. Aranyozott, dómbormintás gerinc. A gerinc kicsit kopott, egyébként jó állapotú.
12976.

Rufpreis:
3 000 HUF

Somogyvári Gyula: A pirossapkás kislány. 1-2. köt.; A hadtest hű marad. Bp., 1943, SInger és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Félvászon kötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
12977.

Rufpreis:
1 000 HUF

12978.

Rufpreis:
1 000 HUF

12979.

Rufpreis:
3 000 HUF

12980.

Rufpreis:
3 000 HUF

1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr
12981.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF