Paul Janet: A politika tudomány története az erkölcstanhoz való viszonyában. I-III. Budapest, 1891, Magyar Tud. Akadémia. Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapszél. Szép állapotú. Ex libris: Osváth Ödön.