Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

Nádor Jenő: Kártyajátékok könyve. Az alsóstól a rummyig. A ma divatos szórakoztató kártyajátékok ismertetése. Bp., é. n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Megviselt papírkötésben.
12934.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hamvas Pál (ill. több jeles kodifikátor): Az "alsós" szabályai. Negyedik kiadás. Budapest, (1900), Barta Lajos. Kiadói papír kötésben.
12935.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jósika Miklós: Pygmaleon vagy egy magyar család Párisban. I-II. kötet. Pest, 1856, Heckenast.  Kiadói vászon kötésben, festett lapszél. Jó állapotú.
12936.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

12937.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Pogány József: Harcok emberei. Irodalom és politika. Bp., 1911, Népszava Könyvkereskedés. Dedikált példány! Kiadói papír kötésben. A fedőlap gerincnél elvált, szakadozott.
12938.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bálint György: Jégtáblák Könyvek Koldusok. Bp., é.n., Atheneum. Heltai Jenőnek dedikált példány!Papírkötésben, felvágatlan oldalakkal.
12939.

Rufpreis:
2 000 HUF

Somlyó Zoltán válogatott versei. Dedikált példány! Kiadói papír kötésben. é. n., kiadja: Özv Somlyó Zoltánné. Tulajdonosi bejegyzéssel.
12940.

Rufpreis:
2 000 HUF

12941.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Novák László: Nyomdai sorozat összesen 12 kötet, I -XIV, (hiányzik a 2. ill., a 3. kötet). Budapest, 1930, Grafikai Művészetek Könyvtára.  Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
12942.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Nietsche Frigyes: A vidám tudomány. Szemelvényekben fordította Sebestyén Károly. Bp., 1919, Athenaeum. Félvászon kötés, jó állapotban.
12943.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tompa Mihály: Virágregék. Franklin. é. n. Gazdagon aranyozott díszkötésben. Gerinc elvált belül, egyébként szép állapotú.
12944.

Rufpreis:
6 000 HUF

Déry Tibor: A kéthangú kiáltás. A rajzokat Grósz Andor készítette. Wien, 1922, Verlag Julius Fischer. A címlapon címkép-vignettával. Kiadói papír kötésben. Leszakadt fedőlap, gerinc hiányzik, szakadozott lapszélek.
12945.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF