Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
959341
12934
222
Nádor Jenő: Kártyajátékok könyve. Az alsóstól a rummyig. A ma divatos szórakoztató kártyajátékok ismertetése. Bp., é. n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Megviselt papírkötésben. 961213
12935
222
Hamvas Pál (ill. több jeles kodifikátor): Az "alsós" szabályai. Negyedik kiadás. Budapest, (1900), Barta Lajos. Kiadói papír kötésben. 961197
12936
222
Jósika Miklós: Pygmaleon vagy egy magyar család Párisban. I-II. kötet. Pest, 1856, Heckenast. Kiadói vászon kötésben, festett lapszél. Jó állapotú. 961510
12937
222
3800
960666
12938
222
Pogány József: Harcok emberei. Irodalom és politika. Bp., 1911, Népszava Könyvkereskedés. Dedikált példány! Kiadói papír kötésben. A fedőlap gerincnél elvált, szakadozott.
960330
12939
222
Bálint György: Jégtáblák Könyvek Koldusok. Bp., é.n., Atheneum. Heltai Jenőnek dedikált példány!Papírkötésben, felvágatlan oldalakkal. 960908
12940
222
Somlyó Zoltán válogatott versei. Dedikált példány! Kiadói papír kötésben. é. n., kiadja: Özv Somlyó Zoltánné. Tulajdonosi bejegyzéssel. 909086
12941
222
959081
12942
222
Novák László: Nyomdai sorozat összesen 12 kötet, I -XIV, (hiányzik a 2. ill., a 3. kötet). Budapest, 1930, Grafikai Művészetek Könyvtára. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú. 964927
12943
222
Nietsche Frigyes: A vidám tudomány. Szemelvényekben fordította Sebestyén Károly. Bp., 1919, Athenaeum. Félvászon kötés, jó állapotban. 959572
12944
222
Tompa Mihály: Virágregék. Franklin. é. n. Gazdagon aranyozott díszkötésben. Gerinc elvált belül, egyébként szép állapotú.
960636
12945
222
Déry Tibor: A kéthangú kiáltás. A rajzokat Grósz Andor készítette. Wien, 1922, Verlag Julius Fischer. A címlapon címkép-vignettával. Kiadói papír kötésben. Leszakadt fedőlap, gerinc hiányzik, szakadozott lapszélek. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF