2db könyv. Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky. Herbert v. Marduschek: Wien wie es weint und lacht. Ein bunter Reigen wiener Geschicten.Wien-Leipzig, (1926).
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)
Frankl András: Száguldás a Forma-1-ben és azon túl. [Bp.], [2008], 4S Könyvkiadó. A szerző által dedikálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Ferrari csapatzászló
Vargha Gyula bevezetésével: Magyar népdalok. Élő könyvek. Magyar klasszikusok. XXXIX. kötet. Budapest, é.n.,Kisfaludy Társaság. Aranyozott kiadó egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopottas.