Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái: Korunk lelke. X. kötet. Budapest, 1928, Szent István- Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
12994.

Rufpreis:
1 000 HUF

2db könyv. Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky.  Herbert v. Marduschek: Wien wie es weint und lacht. Ein bunter Reigen wiener Geschicten.Wien-Leipzig, (1926).
12996.

2db könyv. Szász Béla: Az emberiség jótevői. Negy essay. A művelt közönség részére. Budapest, 1908, Hornyánszky.
Herbert v. Marduschek: Wien wie es weint und lacht. Ein bunter Reigen wiener Geschicten.Wien-Leipzig, (1926).

Rufpreis:
1 000 HUF

12997.

Rufpreis:
8 000 HUF

12998.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12999.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Magyar Larousse enciklopédia 1-3. köt. Főszerk.: Bakos Ferenc, Ruzsiczky Éva, Szávai János. Bp., 1991-1994, Akadémiai Kiadó. Aranyozott műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13000.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Frankl András: Száguldás a Forma-1-ben és azon túl. [Bp.], [2008], 4S Könyvkiadó. A szerző által dedikálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Ferrari csapatzászló
13001.

Rufpreis:
3 000 HUF

13002.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vargha Gyula bevezetésével: Magyar népdalok. Élő könyvek. Magyar klasszikusok. XXXIX. kötet. Budapest, é.n.,Kisfaludy Társaság. Aranyozott kiadó egészvászon kötésben.  Gerinc kissé kopottas.
13003.

Rufpreis:
1 000 HUF

13004.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szemelvények Herodotos művéből. Magyarázta: Dávid István. Második kiadás. Bp., 1886, Eggenberger - féle Könyvkereskedés kiadása. Kiadói félvászon kötésben. Borító kopottas. Tulajdonosi aláírással.
13005.

Rufpreis:
2 000 HUF

Guiness Rekordok könyve 1492. Guinness World Records Ldt. Kiadói kartonkötésben
13006.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF