Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 127

Sírvirágok. A tragikussorsú Bakos János költeményei. Bp., 1937, kiadják a barátai. Papírkötésben, jó állapotban.
13019.

Rufpreis:
800 HUF

Szécsi Ferenc: Általános műveltség lexikona Bp., 1941, Universum. 2 lev, 321 hasáb. Kiadói félvászon kötésben
13020.

Szécsi Ferenc: Általános műveltség lexikona
Bp., 1941, Universum. 2 lev, 321 hasáb. Kiadói félvászon kötésben

Rufpreis:
1 400 HUF

13021.

Rufpreis:
1 600 HUF

13022.

Rufpreis:
800 HUF

Az Uj idők egészségi kódexe. Bp. é.n. Singer és Wolfner. Belül kissé sérült egészvászon kötésben
13023.

Rufpreis:
1 000 HUF

43 darabos nagy regény tétel: különféle régi német könyvsorozatok kötetei (Collection Hartleben: 8 db, Prohaskas Monat-Bände: 10 db, Engelhorn's allgemeine Roman-Bibliothek: 20 db), néhány különálló kötet (Shakespeares dramatische Werke 1. köt.; Ausgewählte Werke von E. T. A. Hoffmann 1. köt; Voß, Richard: Der Todesweg auf den Piz Palü), valamint 1 db francia nyelvű regény (Madame la Comtesse de Ségur: Les vacances). Kötetenként változó állapotban, többnyire kopottas kötésben, de jó állapotban.
13024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: Sándor Mátyás 1-2. köt. Bp., é n., Franklin. Díszes, de kopott vászonkötésben, az első kötet gerince utólag ragasztott. + Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai. Bp., é. n., Franklin. Kopott, kicsit laza vászonkötésben, a címoldal hiányzik.
13025.

Rufpreis:
2 000 HUF

Széchenyi István: Világ. Bp., 1984, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Az 1831-es kiadás (Pest, Landerer) reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13026.

Rufpreis:
1 000 HUF

Széchenyi István: Stádium. Bp., 1984, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Az 1833-as kiadás (Lipcse, Wigand) reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13027.

Rufpreis:
1 000 HUF

Széchenyi István: A' Kelet népe. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó (A társadalomtudományok magyar klasszikusai). Az 1841-es kiadás (Pozsony, Wigand) reprintje. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13028.

Rufpreis:
1 000 HUF

13029.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs IV. kötet

Rufpreis:
3 000 HUF

13030.

TÓTH Béla: A magyar anekdotakincs III. kötet

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF