Heltai Gáspár: Száz fabula (első kiadás: Kolozsvár 1566). Újból kibocsátja Lengyel Dénes. Bp., 1943, Szent Hilárius Kiadás. Kiadói papírkötés, gerince hiányos, kopottas állapotban.
RÉVAI NAGY LEXIKONA I-XX. kötet Bp., 1911-1935, Révai testvérek. Eredeti kiadás! Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel. Gerincnél kissé kopottak, egyébként jó állapotban vannak.
Cesare Lombroso: Lángész és Őrültség. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói szecessziós egészvászon kötésben, gerincnél szakadozott.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái:Föld és ég. Kutatások a geológia és theológia érintkező pontjai körül. I-II. kötet. Budapest, 1927, Szent István- Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái: A diadalmas világnézet. V. kötet. Budapest, 1927, Szent István- Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái: Kultúra és terror. A társadalmi kérdés. XI. kötet. Budapest, 1927, Szent István- Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái: Ünnepnapok. Emlékezések. XII. kötet. Budapest, 1927, Szent István- Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái: Élet igéi. Beszédek. XIII. kötet. Budapest, 1927, Szent István- Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái: Isten és a világ. Missziós levelek. I. kötet. Budapest, 1928, Szent István- Társulat az Apostoli Szentszék könyvkiadója. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.