Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
868269
10098
220
22000
Podolyák Vilmos (1943): Felsőtótfalusi táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x58cm 700548
10099
220
Poós Jenő: Csendélet. Olaj, karton, foltos, jelzett, keretben 78×58 cm 945382
10100
220
Pór Bertalan (1880-1964): Magányos fa. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben 29×34 cm 945372
10101
220
Prihoda István (1891-1965): Fürdés után. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, középen hajtás nyom, 28×21 cm 945386
10102
220
Rezes Molnár Lajos (1896-1989): Női akt. Kréta, papír, jelzett, üvegezett keretben 26×38 cm
941597
10103
220
Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágcsendélet, litográfia, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 16x20cm 942985
10104
220
Rudnay Gyula (1878-1957): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×23 cm
870582
10105
220
Ruzicskay György (1896-1993): Karmester. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 945485
10106
220
Ruzicskay György (1896-1993): Uraság. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 945481
10107
220
Ruzicskay György (1896-1993): Hegyek között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 945455
10108
220
Ruzicskay György (1896-1993): Életképek. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm 945450
10109
220
Ruzicskay György (1896-1993): A kilépő. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF