Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Podolyák Vilmos (1943): Felsőtótfalusi táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 67x58cm
10098.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10099.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pór Bertalan (1880-1964): Magányos fa. Litográfia, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben 29×34 cm
10100.

Rufpreis:
5 000 HUF

Prihoda István (1891-1965): Fürdés után. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, középen hajtás nyom, 28×21 cm
10101.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rezes Molnár Lajos (1896-1989): Női akt. Kréta, papír, jelzett, üvegezett keretben 26×38 cm
10102.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Virágcsendélet, litográfia, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, 16x20cm
10103.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×23 cm
10104.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ruzicskay György (1896-1993): Karmester. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10105.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Ruzicskay György (1896-1993): Uraság. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10106.

Rufpreis:
1 200 HUF
13

Ruzicskay György (1896-1993): Hegyek között. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10107.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): Életképek. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10108.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ruzicskay György (1896-1993): A kilépő. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 24×18 cm
10109.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF