Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Vaszary János (1867-1939): Cigarettázó női akt. Ofszet, papír, üvegezett keretben 43x55 cmm
10122.

Rufpreis:
2 000 HUF

Váradi jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 50×36 cm
10123.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vidovszky Béla (1883-1973): Dömösi táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett (törött) keretben, 23×38 cm
10124.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zádor István(1882-1963): Estefelé Szigligeten. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×38 cm
10125.

Rufpreis:
5 000 HUF

10126.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, üvegezett keretben, 14×18 cm
10127.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ziffer jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, karton, 34×48 cm
10128.

Rufpreis:
1 000 HUF
37

Zsigmond jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×35 cm
10129.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10130.

Rufpreis:
5 000 HUF

10131.

Rufpreis:
6 000 HUF

10132.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, kereteben, 60×70 cm
10133.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF