Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
675536
10122
220
Vaszary János (1867-1939): Cigarettázó női akt. Ofszet, papír, üvegezett keretben 43x55 cmm 867156
10123
220
Váradi jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 50×36 cm 941344
10124
220
Vidovszky Béla (1883-1973): Dömösi táj. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett (törött) keretben, 23×38 cm 942970
10125
220
Zádor István(1882-1963): Estefelé Szigligeten. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×38 cm
690473
10126
220
9500
945392
10127
220
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, üvegezett keretben, 14×18 cm
941057
10128
220
Ziffer jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, karton, 34×48 cm 856048
10129
220
26000
Zsigmond jelzéssel: Arab utcarészlet. Olaj, karton, üvegezett keretben, 25×35 cm
834635
10130
220
878567
10131
220
908663
10132
220
948895
10133
220
40000
Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, kereteben, 60×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF