Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
946367
10134
220
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorok. Olaj, karton, 20×33 cm 946532
10135
220
Olvashatatlan jelzéssel: Téli színek az erdőben. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 32x23 cm 946537
10136
220
Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente. Olaj, karton, 30×40 cm 944308
10137
220
Gy. Molnár István (1933-): Kis tó a tanya mellett. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 19×29 cm 944509
10138
220
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 28×38 cm 944496
10139
220
Olvashatatlan jelzéssel: VI telep. Linó, papír, üvegezett keretben, 23×42 cm
935224
10140
220
Jelzés nélkül: Elrontott portrék. Olaj, 2 keretben, 7x10 és 14x16 cm közötti méretekben. 909137
10141
220
Jelzés nélkül: Erdei séta. Olaj, vászon, 60×80 cm
239433
10142
220
Női arcok, Jelzés nélküli zsűrizett krétarajz, 30x43 cm
867286
10143
220
Jelzés nélkül: Házak a pataknál. Gouache, karton, 40×50 cm
946026
10144
220
Jelzés nélkül: Nőnapi plakátterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 10x15 cm
946033
10145
220
Jelzés nélkül: "Gegen Ranspirati" plakátterv. Vegyes technika, papír, jelzett, 21x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF