Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Jelzés nélkül: Dombos vidék. Olaj, farost, 43×52 cm
10146.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Világosság! Kollázs-vegyes technika, papír, gyűrött, 64×44 cm
10147.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Állatok a gyümölcsfánál. Olaj, farost, keretben, 44×28 cm
10148.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Isten áldd meg a magyart II. Grafit, papír, 66×48 cm
10149.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Jelzés nélkül: Szakszervezeti világszövetstég 1964 Varsó. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×19 cm
10150.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Jelzés nélkül: Cigarettázó. Olaj, vászon (apró lyukkal), 60×30 cm
10151.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, keretben 38×28
10152.

Rufpreis:
4 000 HUF

10153.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet kínálóval. Olaj, farost, keretben, 70×50 cm
10154.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Hegyi patak. Olaj, vászon, kerteben, 60×40 cm
10155.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935 KMP által kiadott 12 db propaganda linómetszet különböző magyar művészektől (Józsa, Sugár, Kepes Éva, Háy, Juhász, Berda) 20x26 cm
10156.

Rufpreis:
10 000 HUF

15. ex libris kongresszus, Bled, 1974. Ex libris, jelzett, 11×8 cm
10157.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF