Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
943433
10146
220
Jelzés nélkül: Dombos vidék. Olaj, farost, 43×52 cm 943047
10147
220
Jelzés nélkül: Világosság! Kollázs-vegyes technika, papír, gyűrött, 64×44 cm
944299
10148
220
Jelzés nélkül: Állatok a gyümölcsfánál. Olaj, farost, keretben, 44×28 cm 942565
10149
220
9500
Jelzés nélkül: Isten áldd meg a magyart II. Grafit, papír, 66×48 cm
942756
10150
220
Jelzés nélkül: Szakszervezeti világszövetstég 1964 Varsó. Plakát terv. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×19 cm
946366
10151
220
Jelzés nélkül: Cigarettázó. Olaj, vászon (apró lyukkal), 60×30 cm 945159
10152
220
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, keretben 38×28 945152
10153
220
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, keretben 38×28 944312
10154
220
Jelzés nélkül: Csendélet kínálóval. Olaj, farost, keretben, 70×50 cm 944336
10155
220
Jelzés nélkül: Hegyi patak. Olaj, vászon, kerteben, 60×40 cm 862914
10156
220
1935 KMP által kiadott 12 db propaganda linómetszet különböző magyar művészektől (Józsa, Sugár, Kepes Éva, Háy, Juhász, Berda) 20x26 cm
940710
10157
220
15. ex libris kongresszus, Bled, 1974. Ex libris, jelzett, 11×8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF