Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Ruttka Ferenc (1926): Rejtett gyémánt. Tempera, fa. Jelzett. 25x35 cm
10110.

Rufpreis:
6 000 HUF

Salamon György (1948-): Téli táj. Olaj, karton, újszerű keretben, 30×40 cm
10111.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
10112.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Solymosné Göldner Márta (1927-2006): Tél a Dunán. Akvarell, papír, jelzett, 33×49 cm
10113.

Rufpreis:
3 000 HUF

"Stan" jelzéssel(Sostarics Lajos): Reine Tré-Hin. Akvarell, papír, jelzett, 15x22 cm
10114.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szikora Tamás (1943-2012): Lábas doboz három vörös pecséttel. Ofszet 17/50, papír, jelzett, 37×24 cm
10115.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tóth jelzéssel: Falusi utcakép patakkal. Olaj, karton, kopott, antik keretben, 26×34 cm
10116.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth jelzéssel: Falusi utcakép. Olaj, karton, kopott, antik keretben, 26×34 cm
10117.

Rufpreis:
4 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Édes álmok. Ceruza, papír, jelzett, 21×32 cm
10118.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vanek [József] 927: Ország, világ, ceruzám hegyén. Az "Album" összes karrikatuáit stencylre átrajzolta... sokszorositotta Lovag Kassay. Karikatúra-album a szerző előszavával, dedikációjával (!) ("Kenessey úrnak mint egyik áldozatomnak szeretettel - Vanek a szerző 1927. XII. 19."). Fűzött, viseltes állapotú (néhány rajz ceruzával átrajzolva)
10119.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Varga Gyula (1935-): Nyárfás tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
10120.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vasvári Anna (1923-1990): Két nyugati polgár beszélget. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x39cm
10121.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF