Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
939993
10110
220
Ruttka Ferenc (1926): Rejtett gyémánt. Tempera, fa. Jelzett. 25x35 cm 905611
10111
220
Salamon György (1948-): Téli táj. Olaj, karton, újszerű keretben, 30×40 cm
822729
10112
220
38000
Schéner Mihály (1923-2009): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm
945062
10113
220
Solymosné Göldner Márta (1927-2006): Tél a Dunán. Akvarell, papír, jelzett, 33×49 cm 921298
10114
220
"Stan" jelzéssel(Sostarics Lajos): Reine Tré-Hin. Akvarell, papír, jelzett, 15x22 cm
942031
10115
220
Szikora Tamás (1943-2012): Lábas doboz három vörös pecséttel. Ofszet 17/50, papír, jelzett, 37×24 cm 941053
10116
220
Tóth jelzéssel: Falusi utcakép patakkal. Olaj, karton, kopott, antik keretben, 26×34 cm 941051
10117
220
Tóth jelzéssel: Falusi utcakép. Olaj, karton, kopott, antik keretben, 26×34 cm 847739
10118
220
Udvary Pál (1900-1987): Édes álmok. Ceruza, papír, jelzett, 21×32 cm
673483
10119
220
Vanek [József] 927: Ország, világ, ceruzám hegyén. Az "Album" összes karrikatuáit stencylre átrajzolta... sokszorositotta Lovag Kassay. Karikatúra-album a szerző előszavával, dedikációjával (!) ("Kenessey úrnak mint egyik áldozatomnak szeretettel - Vanek a szerző 1927. XII. 19."). Fűzött, viseltes állapotú (néhány rajz ceruzával átrajzolva) 945125
10120
220
Varga Gyula (1935-): Nyárfás tanya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×29 cm
864763
10121
220
Vasvári Anna (1923-1990): Két nyugati polgár beszélget. Papír, vegyes technika, jelzett, 50x39cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF