Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
941919
10062
220
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Ikrek. Rézkarc, papír, jelzett, 21×17 cm 941387
10063
220
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Célzó katona. Tus, papír, jelzett, 38×29 cm 941693
10064
220
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×8 cm 812581
10065
220
Kormos Balázs (1976-): Hajnalhasadás. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm
847452
10066
220
Koroknay jelzéssel: Árvácska 1956. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 35x24 cm 847450
10067
220
847453
10068
220
Koroknay jelzéssel: Rózsás csendélet 1955. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 44x37 cm 944128
10069
220
Kozma Lajos (1884-1948): Tánc. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×10 cm 566346
10070
220
864758
10071
220
Lux Alice (1906-1988): Síremlék vázlatai, skiccei, tanulmányai, kb 30 db
941338
10072
220
Magyar Mannheimer Gusztáv (1859-1937): Alexander Bernát születésének hetvenötödik évfordulójára. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, üvegezett keretben 23×30 cm
942300
10073
220
Mihály István (1886-1970): Férfi akt. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF