Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Faragó Ákos (1903-1980): Női portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×22 cm
10038.

Rufpreis:
3 000 HUF

Farkasházy Miklós (1895-1964): Halászok. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 20×21 cm
10039.

Rufpreis:
3 000 HUF

FK jelzéssel: In memoriam, ex libris. Rézkarc, papír, 9×6 cm.
10040.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Fonyódi Kálmán (1936-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×40 cm
10041.

Rufpreis:
1 400 HUF

Frank Magda (1914-1997): Vészkorszak. Vegyes technika, papír, jelzett, kisebb gyűrődésekkel, keretben, 61×47 cm
10042.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Frenczy János: Tata. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29x19 cm
10043.

Rufpreis:
1 600 HUF

Friedlinger Jenő (1890-?): Megváltó Krisztus. Olaj, karton, jelzett, keretben, restaurálásra szorul 40×30 cm
10044.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Gara Arnold (1882-1929): A fáraó. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 17x14 cm
10045.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Szüretelők. Fametszet, papír, jelzés a dúcon, 23×31 cm
10046.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Iránymutatás. Fametszet, papír, jelzés a dúcon, 23×31 cm
10047.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Görög Rezső (1930-): Falu részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10048.

Rufpreis:
2 000 HUF

Grünbaum Ernő (1908-1945) :Krisztus és a tőkés. Linó, papír, jelzett a linón, 18×10 cm
10049.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF