Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
925871
10038
220
Faragó Ákos (1903-1980): Női portré. Szén, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×22 cm
941724
10039
220
Farkasházy Miklós (1895-1964): Halászok. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 20×21 cm 828346
10040
220
100
FK jelzéssel: In memoriam, ex libris. Rézkarc, papír, 9×6 cm.
943894
10041
220
Fonyódi Kálmán (1936-): Csendélet. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×40 cm 948894
10042
220
50000
Frank Magda (1914-1997): Vészkorszak. Vegyes technika, papír, jelzett, kisebb gyűrődésekkel, keretben, 61×47 cm
946531
10043
220
Frenczy János: Tata. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29x19 cm 917125
10044
220
28000
Friedlinger Jenő (1890-?): Megváltó Krisztus. Olaj, karton, jelzett, keretben, restaurálásra szorul 40×30 cm
943995
10045
220
Gara Arnold (1882-1929): A fáraó. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 17x14 cm 941817
10046
220
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Szüretelők. Fametszet, papír, jelzés a dúcon, 23×31 cm 941819
10047
220
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Iránymutatás. Fametszet, papír, jelzés a dúcon, 23×31 cm
943610
10048
220
Görög Rezső (1930-): Falu részlet. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
944071
10049
220
Grünbaum Ernő (1908-1945) :Krisztus és a tőkés. Linó, papír, jelzett a linón, 18×10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF