Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Beszedics Gábor: Szentendre. Giclée, kasírozott vászon, jelzett, újszerű keretben, 40×30 cm
10014.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bényi Emese (1973-): Kilátás a tengerre. Olaj, farost, jelzett, kereteben, 90×70 cm
10015.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Burchard Bélaváry István (1864-1933):: Udvarló. Olaj, vászon, üvegezett keretben, 30×40 cm
10016.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bors István (1938-2003): Vázlatrajz (2db). Grafit, papír, jelzett, 30×24 cm
10017.

Rufpreis:
2 000 HUF

Borsos Miklós (1906-1990): Kávéház. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9 x 13,5 cm
10018.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Borsos Miklós (1906-1990): Mulató pár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9 x 14 cm
10019.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1950 Burger Ferenc 15db, részben elfogadott borcímketerve, gouache, papír, kartonra kasírozva, hátoldalukon az Állami Hirdető Vállalat lektorátuságnak és propagandaszerkesztőségének pecsétjével, 15x21cm
10020.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Conrád Gyula (1877-1959): A Tabán látképe. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11x9 cm
10021.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Czumpf Imre (1898-1973): Kompozíció. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×16 cm
10022.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csabai Ékes Lajos (1896-1944): Padon. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×10 cm
10023.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csillag József (1894-1977): Nyíres. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 23×17 cm
10024.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Csisztu Mihály(1933-2008): Egri panoráma. Rézkarc, papír, jelzett, 58x18 cm
10025.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF