Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
942587
10026
220
9500
Darvas Árpád (1927-): Mi Hollandok. Eredeti plakát terv. Vegyes technika-kollázs, papír, jelzett, kis szakadással, 60×40
941688
10027
220
Diósy Antal (1895-1977): Díszítő elemek. Színes kőnyomat, papír, jelzés nélkül, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, piszkos, 20×16 cm 941611
10028
220
Diósy Antal (1895-1977): Díszítő elemek. Lithográfia. 21x26 cm 942982
10029
220
Emanuel Béla (1879-1976): Sonata. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×34 cm 864751
10030
220
Endrődi István (1920-1988): Haj az a kultúrmunka... Papír, akvarell, jelzett, kartonra kasírozva, 48x38cm
753638
10031
220
700566
10032
220
700568
10033
220
753616
10034
220
756948
10035
220
919222
10036
220
Élesdy István (1912-1987): BUÉK 1977. Linó, papír, jelzett, 22x15 cm
943040
10037
220
Fabók Gyula (1942-): Hadrianus Augustus. Ceruza, pausz papír, jelzés nélkül, 90×90 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF