Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Darvas Árpád (1927-): Mi Hollandok. Eredeti plakát terv. Vegyes technika-kollázs, papír, jelzett, kis szakadással, 60×40
10026.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Diósy Antal (1895-1977): Díszítő elemek. Színes kőnyomat, papír, jelzés nélkül, a Díszítő Művészet c. folyóirat melléklete, piszkos, 20×16 cm
10027.

Rufpreis:
2 000 HUF

Diósy Antal (1895-1977): Díszítő elemek. Lithográfia. 21x26 cm
10028.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emanuel Béla (1879-1976): Sonata. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×34 cm
10029.

Rufpreis:
8 000 HUF

Endrődi István (1920-1988): Haj az a kultúrmunka... Papír, akvarell, jelzett, kartonra kasírozva, 48x38cm
10030.

Rufpreis:
10 000 HUF

10031.

Rufpreis:
6 000 HUF

10032.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10033.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10034.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10035.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Élesdy István (1912-1987): BUÉK 1977. Linó, papír, jelzett, 22x15 cm
10036.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fabók Gyula (1942-): Hadrianus Augustus. Ceruza, pausz papír, jelzés nélkül, 90×90 cm
10037.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF