Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
943049
10074
220
944711
10075
220
Mika jelzéssel: Templomdombon. Olaj, farost, jelzett, 21x35 cm
943368
10076
220
Benczúr Dolányi Ida (1876-1970): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 55×75 cm 943279
10077
220
Molnár jelzéssel: Csendélet citrommal. Olaj, vászon, 62×53 cm
944097
10078
220
Molnár C. Pál (1894-1981): Cyrano. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19×14 cm 944111
10079
220
Molnár C. Pál (1894-1981): Cyrano és a nők. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19×14 cm
941600
10080
220
1915 Nagy Sándor bőrdíszterve, lithográfia, 25x20cm 947856
10081
220
Németh Nelli: Ölelkezés. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10x13 cm
947851
10082
220
Németh Nelli: Erotika. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x33 cm
947818
10083
220
Németh Nelli: Torzó. Nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 21x32 cm 947795
10084
220
Németh Nelli: Angyalka. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x29 cm
940921
10085
220
14000
Nyilasy jelzéssel: Ebédidő. Olaj, karton, antik keretben, 62×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF