Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

10074.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mika jelzéssel: Templomdombon. Olaj, farost, jelzett, 21x35 cm
10075.

Rufpreis:
1 000 HUF

Benczúr Dolányi Ida (1876-1970): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett, 55×75 cm
10076.

Rufpreis:
10 000 HUF

Molnár jelzéssel: Csendélet citrommal. Olaj, vászon, 62×53 cm
10077.

Rufpreis:
10 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Cyrano. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19×14 cm
10078.

Rufpreis:
3 000 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Cyrano és a nők. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 19×14 cm
10079.

Rufpreis:
3 000 HUF

1915 Nagy Sándor bőrdíszterve, lithográfia, 25x20cm
10080.

Rufpreis:
2 400 HUF

Németh Nelli: Ölelkezés. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 10x13 cm
10081.

Rufpreis:
4 000 HUF

Németh Nelli: Erotika. Nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x33 cm
10082.

Rufpreis:
4 000 HUF

Németh Nelli: Torzó. Nyomat, papír, jelzett, paszpartuban, 21x32 cm
10083.

Rufpreis:
2 000 HUF

Németh Nelli: Angyalka. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x29 cm
10084.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nyilasy jelzéssel: Ebédidő. Olaj, karton, antik keretben, 62×50 cm
10085.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF