Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
721028
10050
220
Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): A tavasz allegóriája. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 55×39 cm 905634
10051
220
22000
Herpai Zoltán (1951-2011): Shakespeare mesék című könyv eredeti illusztrációi: Makrancos hölgy. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
924238
10052
220
22000
Herpai Zoltán (1951-2011): Shakespeare mesék című könyv eredeti illusztrációi: A velencei kalmár. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
941698
10053
220
Hincz Gyula (1904-1986): Kun Béla beszédet mond. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 856039
10054
220
26000
Horváth jelzéssel: Falatozó. Olaj, fa, üvegezett keretben, 33×45 cm 943597
10055
220
Imre István (1950-): Pipacs. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm 941383
10056
220
Istókovits Kálmán (1898-1990): Horgászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 19×27 cm 946426
10057
220
Jets György (1925-1996): Téli táj. Akvarell, papír, jelzett, 30×48 cm 944121
10058
220
Kaesz Gyula (1897-1967): Az építészet allegóriája. Fametszet papír, jelzés nélkül, 20×15 cm 942519
10059
220
Kappant Ernő( (?-?): Csaba útja. Akvarell, papír, jelzett, több szakadással. 60×40 cm
941403
10060
220
Kass János (1927-2010): Mózes. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 18×15 cm 943086
10061
220
Kiss Zoltán László (1949-2016): Háborús ének, 1982. Plextol, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, kissé sérült. Fakeretben, 80×100 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF