Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 159

Herendi Gyula (Gávai Gáll 1926-): A tavasz allegóriája. Olaj, farost, jelzett, sérült keretben, 55×39 cm
10050.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herpai Zoltán (1951-2011): Shakespeare mesék című könyv eredeti illusztrációi: Makrancos hölgy. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
10051.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Herpai Zoltán (1951-2011): Shakespeare mesék című könyv eredeti illusztrációi: A velencei kalmár. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
10052.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Hincz Gyula (1904-1986): Kun Béla beszédet mond. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horváth jelzéssel: Falatozó. Olaj, fa, üvegezett keretben, 33×45 cm
10054.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Imre István (1950-): Pipacs. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×29 cm
10055.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Istókovits Kálmán (1898-1990): Horgászok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 19×27 cm
10056.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jets György (1925-1996): Téli táj. Akvarell, papír, jelzett, 30×48 cm
10057.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kaesz Gyula (1897-1967): Az építészet allegóriája. Fametszet papír, jelzés nélkül, 20×15 cm
10058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kappant Ernő( (?-?): Csaba útja. Akvarell, papír, jelzett, több szakadással. 60×40 cm
10059.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kass János (1927-2010): Mózes. Magasnyomású rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 18×15 cm
10060.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss Zoltán László (1949-2016): Háborús ének, 1982. Plextol, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, kissé sérült. Fakeretben, 80×100 cm
10061.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF