Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Pfizenmayer, E. W.: Kelet-Szibíria ősvilága és ősnépei. 82 képpel és 1 térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban, a gerinc kicsit kopott.
Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lamper R. Kk. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, a gerince sérült, kissé kopottas, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel.
Dr. Kiss Ferenc: Tájanatómia. II. bővített kiadás, 51 színes és 18 szövegközti ábrával. Bp., (1933), Novák Rudolf és Társa. Későbbi félvászon kötés, jó állapotban.
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp., 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdaipari Részvénytársaság. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, gerincnél szakadt, több helyen a bőr sérült, kopottas állapotban.
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.