Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 54

12658.

Rufpreis:
3 000 HUF

Waddel L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1910, Lamper R. Kk. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, a gerince sérült, kissé kopottas, 28 szövegképpel és 48 műmelléklettel.
12659.

Rufpreis:
5 000 HUF

12660.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Bp., [1903], Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12661.

Rufpreis:
2 000 HUF

12662.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Up de Graff, F. W.: Az Amazonasz őserdeiben. 58 képpel, térképpel. Bp., é. n., Lampel R. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12663.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF