Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 54

12634.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kuttner Sándor: Vezérfonal a földrajzban, jegyzetekkel az áruisméből és különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. Középtanodák, kereskedelmi és ipariskolák számára. Pest, 1869, Lampel Róbert. Tulajdonosi bejegyzéssel és lapszéli jegyzetekkel. Kicsit laza félvászon kötésben, a gerince kicsit szakadt.
12635.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Izsóf Alajos: Túl a nagy vizeken. Bp., 1916, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Sok fényképpel illusztrálva. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12636.

Rufpreis:
1 000 HUF

1912-1924 5 db turisztikai kiadvány: a Turisták lapja 4 lapszáma (XXIV. évf. 5. [1912], XXVIII. évf. 6. [1916], XXXVI. évf. 7-9. [1924]), valamint a Turistaság és alpinizmus c. folyóirat 1 lapszáma (V. évf. 1. [1914]). Utólag ragasztott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12637.

Rufpreis:
2 000 HUF

12638.

Rufpreis:
1 000 HUF

12639.

Rufpreis:
1 000 HUF

Uris, Leon: Exodus. New York, 1958, Pro Arte Publishing Company. Első magyar nyelvű kiadás. Kopott vászonkötésben.
12640.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Hőgyész László: Sümeg évszázadai. Veszprém, 1989, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói aranyozott műbőr kötés, illusztrált, jó állapotban.
12641.

Rufpreis:
1 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1967. 864p.
12642.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12643.

Rufpreis:
1 800 HUF

Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. V. kötet 3.-4. szám 1939.
12644.

Rufpreis:
1 000 HUF

Központi Statisztikai Hivatal: Magyarország Helységnévtára 1962. 870p.
12645.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF