Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 54

Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. IV. kötet 3.-4. szám 1937. (hátsó borító nélkül)
12646.

Rufpreis:
1 000 HUF

Frank, Josef: Vadnyugat úttörői. 19 képpel, 2 térképpel. Bp., [1941], Athenaeum (Ismeretlen világok). Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
12647.

Rufpreis:
1 400 HUF

12648.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schweiger-Lerchenfeld, Amand: A nővilág. Ford.: Brankovics György. Bp., 1882, Mach H. és társa. Megviselt állapotban, a kötés elválik.
12649.

Rufpreis:
1 000 HUF

Némethy Károly: Földrajz a polgári leányiskolák használatára. 1. köt.: Európa. Az I. osztály tananyaga. Bp., 1902, Stephaneum. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
12650.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Károly István(szerk.): Budapesti utcajegyzék 1981. Bp., 1981, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
12651.

Rufpreis:
800 HUF

Soós László: Tengerek kalandorai. Bp., 1942, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
12652.

Rufpreis:
1 000 HUF

12653.

Der Hafen Hamburg. Ein Handbuch für Verlader.
Hamburg, 1938. Hamburger Freihafen-Lagerhaus-Gesellschaft 243p.

Rufpreis:
3 000 HUF

12654.

Rufpreis:
3 000 HUF

12655.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Számos illusztrációval. Félvászon kötésben
12656.

Rufpreis:
1 000 HUF

12657.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF