Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
909053
12646
220
Books: Travelling, cities
Térképészeti közlöny. Szerkeszti és kiadja a M. Kir. Állami Térképészet. IV. kötet 3.-4. szám 1937. (hátsó borító nélkül) 926246
12647
220
Books: Travelling, cities
Frank, Josef: Vadnyugat úttörői. 19 képpel, 2 térképpel. Bp., [1941], Athenaeum (Ismeretlen világok). Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 926289
12648
220
Books: Travelling, cities
947880
12649
220
Books: Travelling, cities
Schweiger-Lerchenfeld, Amand: A nővilág. Ford.: Brankovics György. Bp., 1882, Mach H. és társa. Megviselt állapotban, a kötés elválik. 947997
12650
220
Books: Travelling, cities
Némethy Károly: Földrajz a polgári leányiskolák használatára. 1. köt.: Európa. Az I. osztály tananyaga. Bp., 1902, Stephaneum. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
943917
12651
220
Books: Travelling, cities
Dr. Károly István(szerk.): Budapesti utcajegyzék 1981. Bp., 1981, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
944708
12652
220
Books: Travelling, cities
Soós László: Tengerek kalandorai. Bp., 1942, Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
852624
12653
220
Books: Travelling, cities
916738
12654
220
Books: Travelling, cities
773760
12655
220
Books: Travelling, cities
Hoffmann-Harnisch, Wolfgang: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Ford. Dr. Csordás Nóra. 20 képpel, 4 térképpel. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotú 909081
12656
220
Books: Travelling, cities
Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Számos illusztrációval. Félvászon kötésben 916767
12657
220
Books: Travelling, cities
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF