Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 54

Sopron és Sopronvármegye ismertetője 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és társa. Aranyozott, címeres, dombornoymott vászonkötésben, jó állapotban.
12622.

Rufpreis:
8 000 HUF

Farkas József: Bibliai földrajz iskolák és családok számára. Fametszvényekkel és az Igéretföldje acélmetszetű térképével. Pest, 1870. Hornyánszky. VIII. 364 p. + 1 kihajtható térképmell. (Rajzolta: Gross C. H.) Fametszetekkel gazdagon illusztrált. Korabeli, kissé kopott aranyozott vászonkötésben
12623.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mécs Alajos: Az ismeretlen Japán. Bp., 1942, Stádium Rt. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12624.

Rufpreis:
1 200 HUF

Debrecen utcanevei. Szerk.: Nábrádi Mihály. Debrecen, 1984, Debrecen Városi Tanács VB Művelődési Osztálya. Térképmelléklettel. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12625.

Rufpreis:
1 000 HUF

A magyar térképészet kezdetei. Kézirat. Szerk.: Stegna  Lajos. Bp., 1976, Tankönyvkiadó. Lázár deák térképeinek 5 db kihajtható facsimiléjével. Papírkötésben, jó állapotban.
12626.

Rufpreis:
5 000 HUF

12627.

Rufpreis:
12 000 HUF

12628.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12629.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12630.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12631.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tauril-Atlasz I. kötet. Az Osztrák-Magyar Monarchia automobil-térképe. Mérték: 1:600000. Bp., (1910), Tauril-Pneumatik. Kiadói egészvászon kötés, gerince kívül hiányos, lapok kijárnak.
12632.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Pesti Hírlap Könyvtára: A Föld és lakói. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Vászonkötésben, aranyozott gerinccel, jó állapotban.
12633.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF