Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 54

12610.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

The Decline and Rise of Budapest. Bp., 1946, Dr. Móricz Miklós Printing Office. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban / paperback, worn condition
12611.

Rufpreis:
8 000 HUF

12612.

Rufpreis:
2 000 HUF

Silberstein, August: Die Kaiserstadt am Donaustrand. Wien und die Wiener in Tag- und Nachtbildern. Mit Berücksichtigung der Welt-Ausstellung und weiterer Ausflüge nach Semmering, Graz, Salzburg, Ischl, Prag, Pest-Ofen. Wien, 1873, Moritz Perles Buchhandlung. 6 db, a világkiállítás védnökeit, szervezőit, az uralkodói család tagjait és a Stephansdom belsejét ábrázoló acélmetszettel. Néhány lap kijár, sok metszet hiányzik a gerince kicsit kopott, egyébként nagyon szép, gazdagon díszített, aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. Erősen hiányos! / Missing many etchings
12613.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Lóránd Sándor: Adatok a kecskeméti 12/11 számú volt "Szentlélek" gyógyszertár történetéhez. Különlenyomat a Bács-Kiskun megye múltjából levéltári évkönyv 1. kötetéből. Kecskemét, 1975. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12614.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Pál: Debrecenben a XIX. században létesített gyógyszertárak története. Különlenyomat a Déri Múzeum 1976. évi kötetéből. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12615.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czine Mihály: A romániai magyar irodalom kezdetei. Különlenyomat a Jelenkor 1967/6. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12616.

Rufpreis:
1 000 HUF

Für, Lajos: Der Pflanzenbau in Ungarn um die Jahrhundertwende 1890-1914. Különlenyomat az Agrártörténeti Szemle 1971. évi supplementumából, 1972. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12617.

Rufpreis:
1 000 HUF

Glatz Ferenc: Gondolatok az Eötvös Kollégiumi történészképzésről. Különlenyomat a Századok 1970. évi 3. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12618.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lukácsy Sándor: Az Athenaeum, a szabadelvűség műhelye és terjesztője. Különlenyomat a Magyar Könyvszemle 1965/4. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12619.

Rufpreis:
1 000 HUF

Katona Imre: Radisics Jenő az iparművészeti kultúráért. Különlenyomat a Művészettörténeti Értesítő 1969. évi 3. számából. A szerző által dedikálva. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12620.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sebők Imre, Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Sok fényképpel illusztrálva. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12621.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF