Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 78

Weöres Sándor: Elysium. Versek. Dedikált! Bp., (1946), "Móricz Zsigmond" Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, védőborítóval, védőborító szakadt, egyébként jó állapotban.
13137.

Rufpreis:
5 000 HUF

Móricz Zsigmond: Sárarany. Bp., 1927. Athenaeum. A szerző aláírásával! (1929. VI. 29., Csécse). Aranyozott egészvászon kötésben
13138.

Rufpreis:
6 000 HUF
13

Regélő. Szépművészeti első magyar folyóirat. Alapitá, és szerkezé Róthkrepf Gábor. 4. évi folyamat. 2. félév 1836-ki 2. köt. 53-104. sz.  Pesten, 1836. Trattner-Károlyi. 1 metszettel: Óbudai szigetek. 418-832 p. (első lap hiányos). Korabeli, vaknyomott egészvászon kötésben.
13139.

Regélő. Szépművészeti első magyar folyóirat. Alapitá, és szerkezé Róthkrepf Gábor. 4. évi folyamat. 2. félév 1836-ki 2. köt. 53-104. sz.
Pesten, 1836. Trattner-Károlyi. 1 metszettel: Óbudai szigetek. 418-832 p. (első lap hiányos). Korabeli, vaknyomott egészvászon kötésben.

Rufpreis:
12 000 HUF

M. Acci Plauti comoediae Superst ad doctissim virorum editiones representatae. Amsterodami, 1619. 748p. Egészbőr kötésben / In full leather binding
13140.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

13141.

1835-ki Honművész második kötete. Julius-december.
Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötésben. Szép állapotban

Rufpreis:
12 000 HUF

13142.

Rufpreis:
12 000 HUF

13143.

Eger, 1792. A Püspöki betűkkel. 1 t. címkép 4 sztl. lev. 411p.
Későbbi félbőr kötésben, jó állapotban

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

13144.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

13145.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10 darabos könyvtétel, Nyirő József könyvei: Az én népem (1935), Halhatatlan élet (1941), Havasok könyve (1941), Isten igájában (1936), Jézusfaragó ember (1937), Júlia szép leány (1939), Madéfalvi veszedelem (1939), Uz Bence (1936), Kopjafák (é.n.), A sibói bölény (é. n.). Bp., Révai kiadása. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13146.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. 128 tónusnyomású és 12 többszínnyomású képpel. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., (1913). Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, belül elvált
13147.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya. Blaha Lujza életregénye I. kötet. Bp., Helikon. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált
13148.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF