Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 78

Búvár zsebkönyvek sorozat 11 kötete
13161.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

13162.

Rufpreis:
4 000 HUF

Remekírók képes könyvtára: Petőfi Sándor összes költeményei I.-II. magyar művészek rajzaival. Bp., 1901. Lampel. Leszik féle laza félbőr kötésben.
13163.

Rufpreis:
2 000 HUF

13164.

Rufpreis:
1 400 HUF

13165.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

13166.

Rufpreis:
12 000 HUF

13167.

Rufpreis:
1 800 HUF

13168.

Rufpreis:
8 000 HUF

13169.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

13170.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Verne Gyula: A Grant kapitány gyermekei. Fordította Vértesi Arnold. Nyolcadik kiadás, negyvennyolc képpel, második kötet. Bp., é.n., Franklin. Illusztrált, félvászon kötés, kopottas állapot.
13171.

Rufpreis:
1 000 HUF

Remekírók képes könyvtára: Homérosz: Illiász, Ödüsszeia. Dombornyomott egészvászon kötésben
13172.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF