https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 78
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
898102
13209
219
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei I. rész. A kesergő szerelem. Magyar emlékírók gyémántkiadás. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, belül a lapok foltosak, egy szakadt, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
937201
13210
219
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
2 db mesekönyv: Hófehérke (kihajtható) és Szutykos Panni, jó állapotban 847508
13211
219
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Halhatatlan szerelem, Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél levált, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
933985
13212
219
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy doboznyi vegyes, nagyrészt háború előtti könyv tétel 939818
13213
219
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
2 db könyv Örkény Istvántól. "Rózsakiállítás". Bp., 1977, Szépirodalmi. Kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval. Lágerek népe. Bp., 1981, Szépirodalmi (Örkény István művei). Vászonkötésben, papír védőborítóval. Mindkettő jó állapotban. 924681
13214
219
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gömör Béla: Szemben az árral. László Károly portréja. Bp., [2006], GMR Reklámügynökség Bt. Papírkötésben, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse