Regélő. Pesti divatlap. Uj folyam. Második év. Első, második negyed. 1-52. szám. Kiadja: Garay János. (hiány 1-3.) Pesten, 1843. Magy. Kir. Egyetemi ny. 1655p. (Egy-két lap részben pótolt) Félvászon kötésben. Metszetek nélkül
10 darabos könyvtétel, Nyirő József könyvei: Az én népem (1935), Halhatatlan élet (1941), Havasok könyve (1941), Isten igájában (1936), Jézusfaragó ember (1937), Júlia szép leány (1939), Madéfalvi veszedelem (1939), Uz Bence (1936), Kopjafák (é.n.), A sibói bölény (é. n.). Bp., Révai kiadása. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
Dr. Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. 128 tónusnyomású és 12 többszínnyomású képpel. A Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., (1913). Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, belül elvált